logo
Nákupný košík

BAZÉNY, PRESTREŠENIA, ESHOP

Spôsoby dopúšťania vody

Manuálne, poloautomatické či automatické dopúšťanie vody?

Premýšľate nad tým, ako budete dopúšťať vodu do svojho nového bazéna? Dnes už nie je potrebné ťahať k bazénu hadicu a dávať pozor na to, aby ste vodu včas zastavili a bazén sa neprelial.

Spôsoby dopúšťania by sa dali rozdeliť na 3 kategórie:

 

1. Manuálne - Manuálne dopúšťanie vody môže byť buď už spomínanou hadicou, alebo cez skimmer. Dopúšťanie cez skimmer býva riešené tak, že do telesa skimmera je napojený prívod vody a v zemi v malej šachtičke sa nachádza ventil na zapnutie / vypnutie vody. Toto riešenie nie je finančne náročné a je pre Vás vhodné ak máte čas sledovať hladinu vody.

  

2. Poloautomatické - Toto dopúšťanie funguje na rovnakom princípe ako napúšťanie nádoby v toalete. Ide o malú nádobu, ktorá je umiestnená vedľa bazéna a je prepojená s vodou v bazéne. Tým pádom hladina vody v nádobe kopíruje hladinu vody v bazéne a pomocou plaváka zapína / vypína dopúšťanie vody. U nás tento produkt nájdete TU.

  

3. Automatické - Toto zariadenie je použiteľné iba v prielivových bazénoch, nakoľko sa montuje dovnútra akumulačnej nádrže. V nej sa nachádza 7 čidiel, ktoré sledujú minimálnu a maximálnu hladinu vody a podľa toho ju riadiaca jednotka upravuje. V našom e-shope ho nájdete TU. V prípade že nemáte prielivový bazén a chceli by ste automatické dopúšťanie vody, odporúčame použiť systém Oase ProfiClear Guard. Tento systém je síce primárne určený pre jazierka alebo biobazény, no máme dobré skúsenosti s jeho využitím aj v bazénoch.

 Odporúčame

Poradňa pre bazény, témy:

 


KONTAKTY

E-shop
 +421 905 500 955
 +421 948 871 558

Bazény Compass a Prestrešenia
 +421 911 545 479
 +421 907 545 479


© Všetky práva vyhradené - www.aquapond.sk
Tvorba eshopov© Copyright 2011 | bazény | Porovnání cen, srovnání zboží | Porovnanie cien na Pricemania.sk | Tovar.sk - porovnanie cien | Tvorba eshopov od Grandiosoft

Kontaktný formulár | Obchodné podmienky | Mapa stránok | Platforma RSO


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam