logo
Nákupný košík

BAZÉNY, PRESTREŠENIA, ESHOP

Špecializovaný eshop pre bazény s odbornou podporou AQUAPOND s.r.o.


Spôsoby dopúšťania vody

Manuálne, poloautomatické či automatické dopúšťanie vody?

Premýšľate nad tým, ako budete dopúšťať vodu do svojho nového bazéna? Dnes už nie je potrebné ťahať k bazénu hadicu a dávať pozor na to, aby ste vodu včas zastavili a bazén sa neprelial.

Spôsoby dopúšťania by sa dali rozdeliť na 3 kategórie:

 

1. Manuálne - Manuálne dopúšťanie vody môže byť buď už spomínanou hadicou, alebo cez skimmer. Dopúšťanie cez skimmer býva riešené tak, že do telesa skimmera je napojený prívod vody a v zemi v malej šachtičke sa nachádza ventil na zapnutie / vypnutie vody. Toto riešenie nie je finančne náročné a je pre Vás vhodné ak máte čas sledovať hladinu vody.

  

2. Poloautomatické - Toto dopúšťanie funguje na rovnakom princípe ako napúšťanie nádoby v toalete. Ide o malú nádobu, ktorá je umiestnená vedľa bazéna a je prepojená s vodou v bazéne. Tým pádom hladina vody v nádobe kopíruje hladinu vody v bazéne a pomocou plaváka zapína / vypína dopúšťanie vody. U nás tento produkt nájdete TU.

  

3. Automatické - Toto zariadenie je použiteľné iba v prielivových bazénoch, nakoľko sa montuje dovnútra akumulačnej nádrže. V nej sa nachádza 7 čidiel, ktoré sledujú minimálnu a maximálnu hladinu vody a podľa toho ju riadiaca jednotka upravuje. V našom e-shope ho nájdete TU. V prípade že nemáte prielivový bazén a chceli by ste automatické dopúšťanie vody, odporúčame použiť systém Oase ProfiClear Guard. Tento systém je síce primárne určený pre jazierka alebo biobazény, no máme dobré skúsenosti s jeho využitím aj v bazénoch.

 Odporúčame
2.
249,61 €
Dostupnosť: Do 5 dní

3.
403,36 €
Dostupnosť: Do 5 dní


Ako sa starať o bazén?
Pravidelnou údržbou bazéna predídete mnohým komplikáciám.

Akou vodou napustiť bazén?
Večná dilema pri napúšťaní bazéna - studničnou či mestskou?

Spôsoby dopúšťania vody
Manuálne, poloautomatické či automatické dopúšťanie vody?


Ako povysávať bazén?
Vysávanie patrí k základnej údržbe bazéna. Uprednostňujete ručné vysávanie alebo automatického robota?KONTAKTY

© Všetky práva vyhradené - www.aquapond.sk
Tvorba eshopov© Copyright 2011 | bazény | Porovnání cen, srovnání zboží | Porovnanie cien na Pricemania.sk | Tovar.sk - porovnanie cien | Tvorba eshopov od Grandiosoft

Kontaktný formulár | Obchodné podmienky | Mapa stránok | Platforma RSO


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam